Jezdecký klub LaMaRo

Stránky jezdeckého spolku dětí a dospělých na Farmě 203 Mořina

Stáj

Farma 203 (dříve PB Ranch) na Mořině vznikla a byla provozována primárně jako stáj pro chov westernových koní, skotu plemene Texas Longhorn a výcvik koní a pořádání závodů zejména ve westernové disciplíně cutting.

Stáj disponuje luxusním boxovým ustájením s výběhy, skvělými vybavenými pastvinami pro pastevní ustájení, jezdeckou halou a venkovní jízdárnou.

Dnes jsou již ve stáji cuttingoví koně v menšině a na mořinské venkovní jízdárně a hale se setkávají koně skokoví s drezurními, westernovými, včetně lasařských, rekreačně vyjížďkovými i vysloužilými, kterým pravidelná práce pomáhá udržovat a zlepšovat zdraví. Tímto vyvstávají nové nároky na kvalitu povrchů, zejména na venkovní jízdárně, kterou za některého počasí nelze rozumně využívat. Z tohoto důvodu se náš spolek rozhodl udělat maximum pro vybudování nové venkovní jízdárny, která prospěje nejenom členům jezdeckého spolku a jejich koním, ale i všem ostatním uživatelům na Farmě 203.

Jezdecký klub LaMaRo

Lagris · Marshmallow · Rodina

Trénujeme, vzděláváme se, jezdíme


Nejnovější vzkazy

  1. V dnešních časech, kdy se z většiny českých jezdeckých zařízeních ztratilo „pravdivé jezdectví“, ve mně parta kolem Petry Beránkové a…

  2. Koním se věnuji již mnoho let a stále se učím. S JK LaMaRo spolupracuji asi 2 roky a spolupráce mě…

  3. Pokud má něco smysl, tak žít život, který má smyl…a to ve všech aspektech… Pokud víte, ze můžete někomu ukázat…